Služby v našem hotelu


VSTUP DO HOTELU
V našem hotelu jsou elektronické zámky se vstupním kódem (pro vstup do hotelu a na pokoj).  Otevírací doba recepce je non-stop . Každý pokoj dostává unikátní PIN, platný po dobu jeho pobytu. Mimo otevírací dobu recepce tedy nebude přítomen nikdo, kdo by vpustil hosty do budovy, potažmo na pokoj.
POZOR: vstup do hotelu je možný pouze po zaplacení a získání 4místného vstupního PIN. Po zaplacení si vygenerujte vstupní PIN na app.myalfred.cz nebo si jej vyžádejte na recepci. Rezervace s garancí (firemní objednávka nebo autorizovaná bankovní karta s blokací) získává přes recepci PIN bez nutnosti zaplacení předem.
POZOR: rezervační kód se nepoužívá pro vstup do hotelu.
Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaše návštěvy!

OTEVÍRACÍ DOBA RECEPCE
Recepce je k dispozici  24 hodin denně a recepční rádi našim hostům zajistí informační a doplňkové služby. Přihlášení k ubytování na pokoj (check in) je možné od 14:00 a odhlášení (check out) maximálně do 11:00 hodin. Prosíme hosty využivat aplikace Alfred k registraci příjezdu a odhlášení on-line.

PŘISTÝLKA
pouze na objednání předem do 12:00 dne příjezdu - prosím kontaktujte naši recepci. Cena přistýlky je 400,-CZK/noc.

SNÍDANĚ
Bufetové snídaně je pro všechny hotelové hosty k dispozici v hotelové restauraci každý pracovní den od 7:00 do 09.00, soboty, neděle a svátky od 08.00 do 10:00. Objednání snídaně – při rezervaci pokoje nebo při příjezdu. Je možné si sjednat náhradní balíček, případně dřívější snídaně, pokud odjíždíte brzo ráno.

RESTAURACE
Prostor naší restaurace v suterénu hotelu je k dispozici pouze pro snídaně našich hostů a pro pořádání objednaných společenských akcí. Restaurace, stejně jako náš konferenční salonek, je také vhodným místem pro pořádání jednání, oslav apod. Kapacita je cca 50 míst.  Jsme ochotní zajistit jídla z cateringu nebo dle dohody vypůjčit prostor pro Váš vlastní dovoz.

Obědy a večeře – navštivte restauraci v blízkém okolí (seznam na recepci) nebo si objednejte na recepci dovoz jídel z nabídky Pizzerie Parenzo nebo sami přes internet – rozvozy na www.damejidlo.cz apod. Konzumace je v prostorách hotelové restaurace, donáška jídel na pokoj je možná dle domluvy s recepci.

BAR
Hotelový bar je pouze pro naše hosty. Recepční Vás obslouží v prostoru baru, propojeným s restaurací nebo prodá Vám nápoje z naší nabídky a vezmete si je na pokoj.

ZAHRADA
Rozlehlá zahrada kolem budovy hotelu nabízí posezení v příznivém počasí pro každého, kdo ocení zelené zátiší uprostřed městského centra.

WI-FI
Internetové Wi-Fi připojení je zdarma v celém objektu pro hotelové hosty. Heslo najdete v informačních materiálech ve svém pokoji.

OBJEDNÁNÍ AUTA/ TAXI
Rádi pro Vás zajistíme přistavení taxi, případně Vám zjistíme informaci o pronájmu vozidla. Je možné zaplatit za taxi na recepci.

INFORMAČNÍ SERVIS
Informační servis – zjistíme hostovi informaci, včetně užití volného času (doprava Kladno-Praha, vč. jízdních řádů, zajímavá místa v okolí aktuální kulturní akce apod.)

PRÁDELNÍ SERVIS
Věci hostům rádi vypereme a vyžehlíme. Doba trvání je do 24 hodin. Placená služba (ceník a doručení na recepci).

NEKUŘÁCKÉ PROSTŘEDÍ
Mějte prosím na paměti, že celý interiér hotelu je nekuřácký. Kouření je možné pod přístřeškem hlavního vchodu do budovy nebo na zahradě Jsme rádi, že naše drazí hosté respektují ostatní, včetně těch, kteří se přijedou ubytovat po jejich odjezdu. Případně porušení zákazu kouření je postiženo pokutou 2500,-CZK a ubytovatel si vyhrazuje právo na náhradu nákladů souvisejících s uvedením zakouřených či jinak poškozených prostor do původního stavu. (viz Ubytovací řád).

DOMACÍ MAZLIČCI
Ubytování s domácími mazlíčky (psi, kočky, jiná menší zvířata) je možné pouze po předchozí domluvě jako výjimka z pravidel  Hotelového řádu.

KONFERENČNÍ SALÓNEK
Je otevřen denně po objednání v hotelové recepci.
Tato místnost v přízemí hotelu je pro cca 30 lidí, uspořádání a vybavení dle objednávky. Pohodlné prostředí pro školení, obchodní jednání i soukromé oslavy. Více informací ZDE.